Загрузка...

Mama bardzo utyła gdy tata od nas odszedł

662683
13/8/2019
★ napisaliście historyjkę? wyślijcie ją na: [email protected]

jeden z naszych lektorów ją przeczyta, a animatorzy zmienią tekst w ciekawą animację!

★ subskrybujcie prawdziwe historie! https://bit.ly/2j3cdis

nazywam się jim. mam siedemnaście lat i opowiem wam historię o tym, jak ojciec niemal doprowadził do śmierci mojej mamy.

tamtego dnia moja matka dostała wiadomość na facebooku, że jej mąż widziany był w motelu niedaleko autostrady. co gorsza, ponoć nie był sam. [motel] więc wyszła z domu i przeszła przez całe miasto na piechotę, byle się tam dostać.
z pewnością było jej trudno przechodzić obok domów sąsiadów, którzy gapili się na nią z okien. niektórzy nawet wychodzili na zewnątrz, żeby się jej przyjrzeć. w sumie nic dziwnego... moja matka przez prawie trzy lata nie wychodziła z domu, żyła niemal odcięta od świata zewnętrznego.
dla niej każdy krok był ogromnym wysiłkiem i wcale nie pomagały jej spojrzenia pełne obrzydzenia. może tak tyko jej się wydawało, ale pewnie dlatego jej serce biło szybciej. w końcu, kiedy dotarła do motelu, dostała ataku serca.
a, zapomniałem o jednej rzeczy: matka ważyła ponad dwieście kilo.

zasubskrybuj nasze kanały:

jasna strona: https://goo.gl/t3wbw5

5-minutowe sztuczki: https://goo.gl/6wusmz

5-minutowe sztuczki dla dzieci: https://goo.gl/83l3re

muzyka: epidemic sound https://www.epidemicsound.com
#prawdziwehistorie
Historie Animowane. Czas na opowieść. Prawdziwe historie życiowe. rozwiedzeni rodzice otyłość gruba mama tata odszedł ameryka południowa samotna...
Loading...
Music Disney Prank Like Apple Watch How to What is Football Joke Relaxing music Instagram Likee Facebook Tik Tok Twitter Snapchat