Загрузка...

Akcja zakupu proszku do prania zakończyła się poważną awanturą [Królowe Życia]

800466
12/8/2019
oglądaj "królowe życia" w http://ttv.pl oraz w player.pl: https://player.pl/programy-online/kro...
subskrybuj ttv: https://www.youtube.com/channel/ucgco...

nowo otwarty butik jest dla dagmary oczkiem w głowie. królowa wkłada mnóstwo serca i energii w rozwijanie swojego biznesu. tak się złożyło, że musi wyjechać na kilka dni, a dziewczyna, którą niedawno zatrudniła, rozchorowała się. dagmara uznała, że podczas jej nieobecności, edzia wszystkim się zajmie. ale edzia... ma najwyraźniej inne plany, bo jej serce ostatnio mocniej zabiło, przez co jej przyjaźń z dagmarą zawiśnie na włosku.
nowa bohaterka, kasia zawsze na pierwszym miejscu stawia mamę i córkę. stara się spełniać ich najbardziej absurdalne zachcianki i często musi zrezygnować z własnych planów. jako kobieta – petarda zawsze stara się sprostać zadaniu, nawet jeśli wydaje się to niemożliwe.
rafał i gabriel też nie mieli ostatnio łatwego zadania. opieka nad papużkami sąsiadki okazała się wielkim wyzwaniem. mimo że jako kolorowe ptaki, powinni doskonale zrozumieć potrzeby innych kolorowych ptaków, nie było łatwo. czy ostatecznie im się udało? przekonacie się, oglądając 5. odcinek „królowych życia”.
Królowe życia Królowe życia online programy TTV programy TTV online telenowela dokumentalna na ttv ttv kanał ttv dagmara królowe życia Hollywood na Ś...
Loading...
Music Disney Prank Like Apple Watch How to What is Football Joke Relaxing music Instagram Likee Facebook Tik Tok Twitter Snapchat